Rentapaint Paintball Warszawa
paintball
wypożyczalnia

Przygotowanie się do gry paintballowej:

  1. Aby zagrać w paintball nie potrzeba specjalnie przygotowanego pola. Wystarczy kawałek ciekawego naturalnego terenu: kawałek lasu, ale niezbyt gęstego, jakiś nierówny kawałek ziemi z naturalnymi przeszkodami. Błędem jest wyznaczanie sporego obszaru gry.
  2. Dobrze jest się upewnić czy w pobliżu nie ma mieszkalnych budynków czy uczęszczanych dróg, najlepiej żeby miejsce było na uboczu. Trzeba pamiętać że wystrzelone kulki mają spory zasięg.
  3. Bardzo ważne jest ustalenie tzw. Bazy, czyli oddalonego od terenu gry punktu spotkań graczy. Dopiero w tym punkcie gracze mogą zdjąć maskę i spokojnie poczekać do zakończenia rozgrywanego meczu.
  4. Drużyna powinna być wyposażona oprócz sprzętu paintballowego także w wodę i papier niezbędne do czyszczenia mundurów i masek po trafieniach. Warto pomysleć też o apteczce.
  5. Kulki paintballowe są biodegradowalne, czyli nie zanieczyszczają środowiska, ponieważ ich skład to żelatyna, woda, olej i barwnik spożywczy.
  6. Fajnie jest mieć ze sobą gwizdek aby można było zasygnalizować początek i koniec meczu, ale spokojnie można go zastąpić własnym głosem: „Gotowi? Gotowi! 3, 2, 1, Start!!!” (jeśli nie słyszymy drużyny z naprzeciwka to znaczy, że pole jest za duże:)
  7. Sprzęt z naszej wypożyczalni przed każdym wypożyczeniem jest zawsze sprawdzany i testowany, w razie potrzeby na miejscu serwisowany, więc zawsze działa, jednak użytkownik podczas wypożyczenia musi uważać przede wszystkim na piach, czyli markery najlepiej jest kłaść na trawie. Niewskazane jest także wkładanie zapiaszczonych kulek do magazynka.
  8. Dobrze jest wyznaczyć określony czas na jeden mecz np. 15 minut, po przekroczeniu czasu – koniec meczu i przerwa.
  9. Bardzo miłym elementem w trakcie lub po grze jest rozpalone ognisko lub grill :)
  10. I na koniec: najważniejsze aby podczas gry pamiętać, że to tylko zabawa, a do tego nasz wolny czas, więc fajnie jest kiedy wśród graczy nie ma ciśnienia.START
CENNIK
REGULAMIN
KONTAKT


JAK PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO GRY - FAQ


POGODA
ŁADOWANIE BUTLI
HISTORIA PAINTBALLA

Rentapaint Paintball Warszawa

START / CENNIK / REGULAMIN/ KONTAKT ...... Copyright © 2008 - 2013 www.rentapaint.pl All Rights Reserved. ......